Svet-Stranek.cz
DEN SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Den splněných přání:

Den splněných přání

  • Určitě se Vám už stalo, že se venku udělalo hezky a Vy jste si zrovna řekla, že by nebylo špatný si vyjít ven a udělat si pěknou procházku. Stejně jste už dlouho nikde nebyla, tak proč ne dneska. Jít ale ven sama není až tak pro Vás aktuální a na procházce je taky příjemnější si s někým povykládat a podělit se o zážitky s práce nebo ze života. Zavoláte kamarádce a ta zrovna nemá čas, je s rodinou nebo s přítelem a ostatním se zrovna nechce nebo mají jiný program.
  • Už delší dobu pociťujete že je Váš život v zajetých kolejích a chtělo by to změnu? Zažít něco příjemného, co by Vám dodalo energii a chuť do života? Co by jste řekla na to, udělat si takový den pro sebe a začít třeba pěkným ránem. Vzít si termosku s dobrou kávou nebo čajem, k tomu máslové sušenky a po cestě koupit čerstvé pečivo, sýr, zeleninu. Přibalit sebou deku a najít si kousek krásné přírody, určitě sama znáte pár míst, kde by jste takovou ranní snídani uskutečnila.
  • Den ještě pro Vás neskončil a večer ani nezačal? Zrovna nemáte nic v plánu a nerada by jste takový den promarnila. Kdy jste si naposled zahrála třeba minigolf, nebo starý dobrý benbinkton?Odreagovat se, shodit ze sebe stres, únavu a třeba se i zasmát.Najděte  v sobě soutěživého ducha, bezstarostný pocit a uvidíte sama že se můžete cítit dobře.
  • Myslíte že to není možný?Máte pravdu není, když jste totiž na to sama nebo máte někoho kdo Vám nedokáže Vaše přání splnit, budete se na to jenom dívat v romantických filmech nebo číst v Červené knihovně.
  • Kolikrát jste v životě si něco přála a nesplnilo se Vám to. Nebo jste chtěla něco udělat pro sebe, ale nechala jste to na jindy a věnovala svůj čas někomu jinému?
  • Věnujte svůj čas sobě a rozhodněte se dnes správně. Udělejte si den splněných přání se mnou. 
  • Nejsem filmová postava ale jsem skutečný a jsem tady pro Vás.